מה המחיר של מדפסת קיר ומה ההבדלים?

The Wall Painter היא מדפסת הזרקת דיו אנכית שיכולה להדפיס תמונות בפורמט גדול לכל חומר בכיוון האנכי (קיר, זכוכית, אקריליק, עץ, מתכת וכו’). אם ברצונך להתחיל עסק של שירותי הדפסה מותאמים אישית, מכונה זו היא בחירה טובה מאוד. השאלה היא, מה המחיר של מדפסת הקיר ?

אנו יכולים לעיין בערך בהצעות הפתוחות מפלטפורמות B2B/B2C. להלן המחירים בפלטפורמת aliexpress:

מחיר מדפסת קיר על פלטפורמת AliExpress
מחיר מדפסת קיר על פלטפורמת AliExpress

זה המחיר בפלטפורמה של עליבאבא:

אם יש לך מספיק זמן, אתה יכול לאסוף הצעות מחיר מעשרות ספקים. המחירים נעים בין 3,000 ל-14 אלף דולר. כן, אתה מקבל את טווח המחירים, אבל אני חושב שאתה עלול להתבלבל, למה יש הבדל כל כך גדול במחיר?

מה ההבדל בין מדפסת קיר זולה ומדפסת קיר יקרה?

באופן כללי, הגורמים הקובעים את המחיר של מדפסת קיר כוללים:

1. מותג ודגם של ראש הדפסה: לראשי הדפסה שונים יש ביצועים ומחירים שונים

2. מספר ראשי הדפסה: ככל שיש יותר ראשי הדפסה, כך המדפסת יקרה יותר

3. תכונות המדפסת: מחירן של מדפסות UV גבוה בהרבה מזה של מדפסות דיו

4. היתרונות והחסרונות של לוח הבקרה של המדפסת ויציבות התוכנית המובנית

5. איכות אביזרים אחרים כגון מוטות אנכיים, מסילות אופקיות, האם מודול הכוח הפנימי מונע הפרעות וכו ‘.

6. תוכנת מדפסת: האם להשתמש בתוכנה מקורית, האם להשתמש בתוכנת RIP בינלאומית

7. הדיו בו מצוידת המדפסת: איכות הדיו משפיעה לא רק על איכות התמונה אלא גם על הביצועים ואורך החיים של ראש ההדפסה.

8 דמי אחריות

9 דמי הדרכה ודמי תמיכה טכנית לאחר מכירה

10 עלויות פיתוח עבור שדרוגי תוכנה וחומרה למדפסת

11 עלות הזמנת המדפסת ועלויות התפעול של החברה

12 רווח הנדרש על ידי החברה

13 עמלות אחרות כגון דמי שירות מותאמים אישית.

מחיר Wallpen – מדפסת הקיר היקרה ביותר המיוצרת בגרמניה

אם אתה מעוניין מאוד מדפסות קיר, אז אתה צריך לשים לב Wallpen, חברה בגרמניה. מדפסת הקיר שלהם נראית ניידת מאוד ומפיקה תמונות מדהימות. אבל המחיר שלהם הוא לא נגיש מאוד. עד כמה שידוע לי, מחירו של וולפן הוא כ-40,000 דולר. אבל אני לא יודע אם המחיר הזה כולל מע”מ ודמי שימוש בתוכנה.

המחיר של מדפסות קיר יהיה שונה בהתאם למקום שבו לקנות?

ספקים רבים קובעים מחירים שונים במדינות ובאזורים שונים. אם אתה מכלכלה מפותחת, כגון האיחוד האירופי, או צפון אמריקה, אז הספק ייתן לך מחיר גבוה יותר. אבל בהשוואה למחירים בכלכלות פחות מפותחות, ההבדל הוא לעתים קרובות לא הרבה.

הספקים ישקלו גם עלויות לוגיסטיקה, עלויות לאחר מכירה ועלויות תקשורת כדי לקבוע את הצעת המחיר הסופית. אז לא משנה באיזו מדינה ואזור אתם נמצאים, אני מציע שקודם כל תדברו עם הספק ברצינות, תבנו אמון, ואז תבקשו הצעת מחיר סבירה בתום לב. חיפוש עיוור אחר מחירים נמוכים אינו מומלץ, מכיוון שהספק עשוי להחליף אותך בחלקים זולים יותר, או להפחית את איכות השירות לאחר המכירה.

המחיר של מדפסת קיר יהיה זול יותר אם אתה קונה ישירות ממפעל סיני?

לקוחות רבים חושבים שהם יכולים לקבל מחיר טוב יותר על ידי פנייה ישירה למפעל, אבל זה לא המקרה. שקלת שירות? הם נוטים להתעלם מכך שגם השירותים כלולים במחיר.

להלן דמי השירות במחיר:

1. שירות ייעוץ טרום מכירה.

איש המכירות יכול לתת לך הבנה מקיפה של המדפסת כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הנכונה, כגון איזו מכונה לקנות, אילו אביזרים להגדיר, באיזו תוכנה להשתמש והאם יש להתאים את המכונה כך שתתאים לסביבת העבודה שלך.

2. שירות מעקב אחר התקדמות הייצור.

כאשר אתה משלם פיקדון לספק, הם יהפכו לצד היתרון. מכיוון שהם לא דואגים שלא תשלם את היתרה, השירות יהיה רפוי לאחר מכן. ספקים עם שירות טוב יעדכנו איתך את התקדמות ייצור המכונות וניפוי באגים, וגם יצלמו את כל האביזרים כדי לבדוק איתך לפני המסירה.

3. שירות משלוחים מקצועי.

אם אתה צריך שהספק שלך יעזור לך לשלוח, אז הוא צריך להיות בעל ידע וניסיון מקצועי בשילוח בינלאומי. ספק מנוסה יכול לחסוך לכם עלויות משלוח וזמן יקר במשלוח.

4. שירות לאחר מכירה באיכות גבוהה.

הצעות מחיר של ספקים כוללות לעתים קרובות שירות לאחר המכירה, ושירותי אחריות באיכות גבוהה חשובים במיוחד עבור מדפסות קיר. מכרנו במצטבר מעל 300 מדפסות קיר עד כה, וכמעט כל לקוח לומד כיצד להשתמש בהן בשלושת החודשים הראשונים. המהנדסים שלנו מכשירים אותם באמצעות וידאו חי, שלב אחר שלב כדי לעזור להם לבצע את ההדפסה הראשונה שלהם. לאחר מכן הם יקבלו הדרכות וידאו מפורטות כדי לשפר את כישורי ההדפסה שלהם וללמוד כיצד לתחזק.

5. שירות אחריות

אנו מספקים שירות אחריות לשנה, החלקים יישלחו מסין ויישלחו ישירות לכתובת הלקוח באמצעות DHL או FedEx Express.

6. תמיכה טכנית

קשיים שלקוחות נתקלו בהם, המהנדסים שלנו יענו עליהם בפירוט עד לפתרון הבעיה. עבור לקוח, בעיה קטנה עשויה להטריד אותו במשך יום, בעוד עבור המהנדס שלנו, זה עשוי לקחת רק כמה דקות. וכל מחשבי הלקוח מצוידים בתוכנת Teamviewer, שבה אנו יכולים לשלוט מרחוק במדפסת הלקוח כדי לבדוק.

7. הבדל זמן ושפה

המהנדסים שלנו יכולים לספק שירותים על בסיס הזמן של הלקוח, כולם מדברים אנגלית, ואתה כבר לא צריך לשלוח טקסט מתורגם כדי לתקשר אחד עם השני.

למה מדפסת הקיר כל כך זולה ולמה היא כל כך יקרה?

אם באמת אכפת לכם משירות הדפסת הקיר שלכם, תוכלו לקנות פעמיים אחרי שקניתם מדפסת קיר זולה. למדפסת זולה אין מספיק רווח לספק כדי לייצר מכונה יציבה ועובדת היטב, והיא גם לא תספק לך אחריות נאותה ושירותי תמיכה לאחר המכירה.

אז למה חלק מהמדפסות כל כך יקרות?

חלק מהצעות המחיר של הספקים יקרות מאוד, הן מוכרות מדפסות שנראות טוב, וגורמות ללקוחות לחשוב שלמדפסות יקרות תהיה איכות ושירות טובים. אבל חברות מסחר רבות בסין פשוט אינן מסוגלות לספק שירותי תמיכה טכנית ללקוחותיהן, והמחירים שלהן גבוהים פשוט משום שהן זקוקות לרווח.

לכן, לפני רכישת מדפסת מספק, עדיף לדעת על השירות שלהם, והדרך הטובה ביותר לדעת על השירות שלהם היא להסתכל על הלקוחות שלהם ואם יש להם שותפים ברחבי העולם.

למה כדאי לשלם יותר כדי לקנות מדפסת קיר מסוכן מקומי?

השותפים הגלובליים שלנו יכולים לספק הדרכה פנים אל פנים ושירותי תמיכה טכנית ללקוחות מקומיים. זה משהו שאנחנו לא יכולים לספק באמצעות תמיכה מרחוק. ואנו מספקים לסוחרים שפע של אביזרים כדי לעזור ללקוחותיהם לחזור לעבודה במהירות.

מידע נוסף על בעיות נפוצות במדפסות קיר:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *