10 בעיות נפוצות לגבי מדפסות קיר

מדפסת הוול היא מעין מדפסת הזרקת דיו אנכית שיכולה להדפיס תמונות בפורמט גדול בצבע מלא בכיוון אנכי. מדפסות קיר UV יכולות להדפיס ישירות על חומרים רבים כגון קירות, פלסטיק, מתכת, אריחים, עץ, זכוכית וכו’ בעזרת תכונות ריפוי אור UV.

מכונת מדפסת קיר מדפיסה את ציור הקיר הגדול על הקיר

עם זאת, מדפסות קיר אינן טכנולוגיה בשלה והן קיימות רק כמה שנים מאז היווצרותן. עבור מוצר טכנולוגי מתוחכם ביותר עם מאות רכיבים, המהנדסים צריכים להקדיש שעות להרכבה, איתור באגים ובדיקת המכונה כדי לוודא שהיא יכולה להדפיס במדויק. לקוחות צריכים שעות של הכשרה מקצועית כדי לשלוט ביסודות הפעלת המכונה.

יחד עם זאת, לקוחות זקוקים למהנדסים מקצועיים לתמיכה לאחר המכירה כדי להתמודד עם תקלה במכונה בזמן המהיר ביותר, או שתקלה קטנה במכונה תגרום למכונה לא לעבוד.

אז איך בדיוק עובדת מדפסת קיר?

מדפסת קיר הזרקת דיו דיגיטלית יכולה להמיר תמונות לשפת מכונה באמצעות תוכנת RIP מקצועית, ומערכת הבקרה תשלוט על פיית ההדפסה להוצאת טיפות דיו כמותית אל מצע. תוכנת RIP מקצועית יכולה לשחזר את הצבע המקורי של התמונה, והתמונה המודפסת תהיה מציאותית יותר.

מכונת הדפסת קיר מדפיסה את ציור הקיר בפורמט גדול על הקיר

כיצד משפיעים החלקים העיקריים של מדפסת הקיר על המכונה?

מדפסות קיר עם מאות חלקים מורכבות על ידי מהנדסים עם תהליכי הרכבה מדויקים המאפשרים לעבוד יחד ליצירת תמונה יפה.

עם זאת, אם נעשה שימוש בחלקים באיכות ירודה, יהיו השלכות לא רצויות על המדפסת. כגון דיוק הדפסה ירוד, תהליך הדפסה לא יציב, שיעור כשלים גבוה אך קושי בפתרון בעיות, ראשי הדפסה סתומים וכו ‘.

אז מהן הבעיות הנפוצות עם מדפסות קיר?

1. מדפסת הקיר לא יכולה להדפיס

אני יודע שקשה להאמין. מדפסת קיר חדשה לגמרי, מופעלת והיא לא מדפיסה. לקוחות רבים מוצאים אותי לעזרה כי רכשו מדפסת קיר מיצרן אחר וללא תמיכה טכנית, הם לא יכולים ליצור קשר עם היצרן והמכונה לא עובדת. לכן חשוב לבחור ספק שיוכל לספק תמיכה טכנית.

גם אם יש לכם מדפסת איכותית מאוד, כמו מדפסת UV מסדרת S, אם לא עברתם הכשרה טובה, לא תוכלו להפיק ממנה את הביצועים הטובים ביותר. ואתה צפוי להיתקל בבעיות רבות במהלך החודש הראשון, ואם לא תקבל פתרון, כנראה שלא תוכל להמשיך להשתמש בו.

העצה שלי היא למצוא את פלטפורמת המכירות הרשמית שלנו כדי לבצע את הרכישה שלך. אנא צרו קשר עם alex@wallprintercn.com

לא נעניק לך הדרכה ואחריות או תמיכה טכנית למדפסות שרכשת במקום אחר.

2. מחט שבורה של ראש ההדפסה

מחט שבורה פירושה שקו אנכי דק כמו מחט מופיע על התמונה במהלך תהליך ההדפסה. זה נובע מחסימה בחלק מחרירי ראש ההדפסה שגורמת לדיו לא להזריק כראוי.

הפתרון הוא לבצע משאבת דיו אחת או יותר ולהשתמש ברצועת בדיקה כדי לקבוע אם ניתן להמשיך בהדפסה.

3. צבע שגוי

צבע התמונה המודפס על הקיר שונה מאוד מהתמונה על מסך המחשב.

ראשית, התמונה על הקיר מצולמת על ידי דיו (CMYK 4 inks), בעוד שהתמונה על המסך מצולמת על ידי RGB. זה נורמלי שההבדל בצבע מתרחש בגלל שיטות ההדמיה השונות.

שנית, אם יש סטייה גדולה בצבע, אז זה יכול להיות קשור גם לתוכנת הדיו וה-RIP.

אנו משתמשים בדיו Nazdar למדפסות קיר , תוצרת ארה”ב, באיכות גבוהה. בשילוב עם FlexiPrint RIP למדפסות קיר , תוכנה מקצועית תוצרת ארה”ב, ניתן לשחזר את צבעי התמונה עצמה בצורה גבוהה.

4. Crosstalk צבעוני

Crosstalk פירושו שצבעים אחרים מופיעים בחריר המדפסת כאשר צבע אחד של CMYK אמור להופיע. הסיבה לתופעה זו היא ככל הנראה ראש הדפסה פגום. השימוש בראשי הדפסה באיכות גבוהה יכול לפתור בעיה זו ביעילות.

5. הזרבובית לא מזריקה דיו

כאשר המדפסת מבצעת את פעולת השאיבה, הזרקת הדיו לא יכולה להיפלט כראוי מחריר המדפסת.

הסיבה לכך היא סבירות גבוהה לחסימה של ראש ההדפסה. מומלץ לבצע תחזוקה שוטפת של ראש ההדפסה, לא לתת לדיו בראש ההדפסה להתייבש וכתוצאה מכך לסתימה של ראש ההדפסה. ראשי הדפסה באיכות גבוהה יכולים להפחית ביעילות את ההסתברות לסתימת ראש ההדפסה.

6. מעבר דרך

פסים לבנים מופיעים על התמונה המודפסת.

ישנן שתי סיבות עיקריות: כוח מנורות UV אינו מספיק לייבוש דיו. לחלופין, למכונה יש אופסט קטן במהלך תהליך ההדפסה, וכתוצאה מכך הופעת Pass Road.

אם המדפסת שלך נתקלת בבעיה כזו, אנא צור קשר עם המהנדס כדי לפתור אותה.

7. רועד גוף

התנועה של מדפסת הקיר היא בעיקר בכיוון האופקי ובכיוון האנכי של ראש ההדפסה.

אם גוף המכונה רועד, סביר להניח שהחיישן בכיוון האנכי חש שהקיר לא אחיד ובכך מכוון כל הזמן את המרחק מהקיר, מה שגורם למכונה לרעוד.

אם המכונה מודפסת בחוץ, רוחות חזקות יכולות גם לגרום למכונה להדהד ולרעד. השימוש בחומרי גוף איכותיים מגדיל את משקל הנגד של המכונה, ויכול לפתור ביעילות את בעיית הרעידה במכונה.

8. דיוק הדפסה גרוע

דיוק ההדפסה אינו מספיק, הפרטים אינם מדהימים.

סיבה זו קשורה ישירות לטכנולוגיה ולאיכות המדפסת. השימוש בתוכנת RIP מקצועית יכול לשחזר את הצבע והפרטים המקוריים של התמונה בדיוק רב.

מדפסת קיר VPJet4.0 CMYKW UV תומכת בדיוק גבוה של 1440dpi.

9. ראשי הדפסה פוגעים בקיר

ראשי הדפסה הפוגעים בקיר עלולים לגרום נזק לראש ההדפסה.

מומלץ להחליף את החיישן באיכות טובה יותר ולהשתמש בחיישנים כפולים כדי לחוש טווח גדול יותר, מה שמקטין את ההסתברות שראשי הדפסה יפגעו בקיר.

בנוסף, פגיעה של ראש ההדפסה בקיר קשורה גם לניסיון של המפעיל, בקבלת הכשרה טכנית מקצועית, אך גם להפחתת ההסתברות לפגיעה של ראש ההדפסה בקיר.

10. בעיות אחרות בתנועת מכונה

כפי שאמרתי, מדפסת הקיר יש מאות חלקי הדפסה, הם נישאים לעתים קרובות על ידי המפעיל, סביר להניח כי בגלל תחבורה, השפעה או שימוש ארוך יותר של התיישנות הקו, וסיבות אחרות להיתקל במגוון של תגובות שליליות מוזרות, להבין את התנועה של חריגות.

מומלץ לפנות לצוות לאחר מכירה מקצועי לפתרון הבעיה. צוות לאחר המכירה שלנו מעורב בהרכבה ואיתור באגים של המכונה, והמנהל הטכני מעורב בפיתוח המכונה, הם יכולים לברר את הבעיה של המכונה בפעם הראשונה ולעזור ללקוחותינו לפתור את הבעיה . כל התמיכה הטכנית נפתרת באמצעות שיחת וידאו, שהיא מאוד יעילה.

ניסיון רע משוב מלקוחות אחרים

כספק המוביל של מדפסות קיר לשוק העולמי, אנו מקבלים הודעות רבות מלקוחות זרים שקנו את מדפסת הקיר מספקים אחרים, רובם מגיעים לעזרה.

אני לא יודע למה הספקים שלהם נטשו אותם. כספק אמין ואמין, חובה להציע ללקוחותיהם תמיכה טכנית לאחר המכירה.

אם אתה מחפש מדפסת קיר, שאל את הספק שלך אם הוא יציע לך תמיכה טכנית. והמחיר תמיד כלול בתמיכה טכנית ובאחריות.

בעיות במדפסות קיר-משוב של לקוחות
בעיות במדפסות קיר משוב של לקוחות
בעיות במדפסות קיר-משוב של לקוחות
בעיות במדפסות קיר-משוב לקוחות
בעיות במדפסות קיר-משוב של לקוחות
בעיות במדפסות קיר משוב של לקוחות

אלכס וואנג
מנהל מכירות
WhatsApp: +86 15952051055

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *