Hakkımızda

Mürekkep püskürtmeli teknoloji sağlayıcısından eksiksiz mürekkep püskürtmeli yazıcı üreticisine 

DXonJet Ltd mürekkep püskürtmeli baskı teknolojisine odaklanan bir araştırma ve geliştirme kuruluşudur.

DXonJet, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam etmiştir ve bir dizi buluş patentine ve yazılım telif hakkına sahiptir. Yıllar süren gelişimden sonra, gelişmiş performansa sahip eksiksiz bir ürün yelpazesine sahibiz ve mürekkep püskürtmeli baskı endüstrisinin birçok alanında belirli bir konuma sahibiz.

Bir Ar-Ge ve mürekkep püskürtmeli yazıcı üreticisi olarak DXonJet, UV Duvar sanatı mürekkep püskürtmeli yazıcılara, 3D zemin yazıcılarına ve Tek geçişli yazıcıya sahiptir. yaygın olarak kullanılan, kalitede istikrarlı ve düşük maliyetli. Yerli ve yabancı müşterilerden oybirliğiyle övgü kazandık.

Kendi Yazılım ve Üretim

 

Yazıcı ana bilgisayarı, PCB kontrol anakartı ve programı için bağımsız olarak yazılım geliştirin. MainTop ile geliştirilmiş RIP yazılımı.

Çin’in başkenti Pekin’de bir üretim üssümüz var ve yıllık 1.000 birim çıktı ile duvar yazıcı makineleri ve zemin yazıcıları sağlayabiliriz.

Müşteri Hizmetleri

 

DXonJet, bağımsız makine mühendislerine ve yazılım mühendislerine sahiptir. Eksiksiz bir yazılım ve donanım setine sahip olmamız sayesinde, müşterilerimize zengin bir özelleştirilmiş hizmet sunabiliyoruz.

Herhangi bir fikriniz varsa, lütfen bizimle iletişime geçin.

Hızlı ve Etkin Teknik Hizmetler

 

 

Tüm satış sonrası ekip teknik mühendisleri, tüm yazıcılarımızın Ar-Ge ve hata ayıklama işlemlerinde yer almaktadır. Yazıcınızı devreye almanıza ve yazıcınızı nasıl çalıştıracağınızı öğretmenize yardımcı olmak için yerinde eğitim hizmetleri sunuyoruz.

24 * 7 saat hizmet vermeyi taahhüt ediyoruz ve tüm teknik sorunlar 3 iş günü içinde çözülecek.

Global Pazar için Satış ve Teknik Hizmetler

 

 

Dünyanın her yerindeki müşterilere yüksek kaliteli lojistik ve ekspres teslimat hizmetleri sağlama yeteneğine sahibiz.

Mallarınızın mümkün olan en kısa sürede güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlayın. Aksesuarlarınızın size global kalite ekspres (DHL, FedEx) ile teslim edileceği garanti edilmektedir.