2009

Çin’deki birçok düz yataklı yazıcı üreticisine teknik destek sağlamak için teknik servis şirketi olarak Epson’un tüm yazıcı nozulları için başarılı bir kontrol anakartı ve programı geliştirdik.

2013

Duvar yazıcısı kontrol anakartını başarıyla geliştirdik ve başarıyla hata ayıkladık. Teknik servis sağlayıcı olarak duvar yazıcı montaj tüccarlarına teknik destek hizmetleri sunmaya devam etmek.

2017

Kendi üretim departmanını kurduk ve bağımsız olarak E9 duvar yazıcıları üretmeye başladık.

2018

K serisi su bazlı pigment duvar yazıcılarını geliştirdik. Bir kez piyasaya sürüldükten sonra, piyasa tarafından çok sevildiler. O yıl 300’den fazla yazıcı satıldı. Özellikle HK-K2 ve HK-K4 yazıcılar 2 ve 4 Epson baskı kafasına sahiptir ve baskı hızı sıradan yazıcıların 2-4 katıdır. Her bir baskı kafasının baskı parametreleri yazılım tarafından kontrol edilebilir. Teknoloji son derece entegre ve şu anda pazar lideri.

Nisan,2018

S serisi UV duvar yazıcısını geliştirdik. Bu yazıcı 5 renge (CMYKW) sahiptir, beyaz yazdırabilir ve koyu bir arka plana yazdırabilir. Şu anda, bu UV yazıcı dünya liderine aittir.

Eylül,2018

Dünyanın birinci kat yazıcısını başarıyla geliştirdik. 

Şimdiye kadar 100’den fazla müşteri, park yeri, cadde zeminleri işaretleme, tasarımlar ve tabelalar üzerine baskı yapmak için 3D zemin yazıcılarımızı kullanıyor.

Ağustos 2019

Nanjing TTZS Co., ltd kuruldu. Yurtdışı müşterilere satış ve teknik hizmetler sunmak. Yarım yılda 30’dan fazla duvar yazıcısı sattık.

Ekim 2019

İç mekan baskı işleri için çok uygun olan tekerlekli ve katlanabilir dikey çubuklu Taşınabilir duvar yazıcısını geliştirdik.

Aralık 2019

Yazıcıları ABD pazarına başarıyla sattık. Ve hizmetimizi Avrupa pazarına genişlettik.

Ocak 2020

Zemin yazıcısını başarıyla yükselttik. Yenisi, daha taşınabilir ve kullanımı kolay olan kendi kendine giden tekerleklere sahiptir.

Hikayemiz devam ediyor ve inovasyonumuz bitmiyor.