Jaká je cena a rozdíly nástěnné tiskárny?

Wall Painter je vertikální inkoustová tiskárna, která dokáže tisknout velkoformátové obrázky na jakýkoli materiál ve svislém směru (stěna, sklo, akryl, dřevo, kov atd.). Pokud chcete začít podnikat v oblasti tiskových služeb na zakázku, je tento stroj velmi dobrou volbou. Otázkou je, jaká je cena nástěnné tiskárny ?

Můžeme zhruba procházet otevřené nabídky z platforem B2B/B2C. Zde jsou ceny na platformě Aliexpress:

Cena nástěnné tiskárny na platformě AliExpress
Cena nástěnné tiskárny na platformě AliExpress

Toto je cena na platformě Alibaba:

Pokud máte dostatek času, můžete sbírat nabídky od desítek dodavatelů. Ceny se pohybují od 3 000 do 14 000 dolarů. Ano, dostanete cenové rozpětí, ale myslím, že můžete být zmateni, proč je tak velký rozdíl v ceně?

Jaký je rozdíl mezi Levné nástěnná tiskárna a drahá nástěnná tiskárna?

Obecně platí, že faktory, které určují cenu nástěnné tiskárny, zahrnují:

1. Značka a model tiskové hlavy: Různé tiskové hlavy mají různý výkon a ceny

2. Počet tiskových hlav: Čím více tiskových hlav, tím dražší je tiskárna

3. Atributy tiskárny: Cena UV tiskáren je mnohem vyšší než cena inkoustových tiskáren

4. Výhody a nevýhody řídicí desky tiskárny a stabilita vestavěného programu

5. Kvalita dalšího příslušenství, jako jsou svislé póly, vodorovné kolejnice, zda je vnitřní napájecí modul proti rušení atd.

6. Software tiskárny: zda použít originální software, zda použít mezinárodní software RIP

7. Inkoust v tiskárně: kvalita inkoustu ovlivňuje nejen kvalitu obrazu, ale také výkon a životnost tiskové hlavy.

8 Záruční poplatky

9 Poplatky za školení a poplatky za poprodejní technickou podporu

10 Náklady na vývoj softwaru tiskárny a hardwaru

11 Náklady na uvedení tiskárny do provozu a provozní náklady společnosti

12 zisk požadovaný společností

13 Další poplatky, například poplatky za vlastní služby.

Cena Wallpen-Nejdražší nástěnná tiskárna vyrobená v Německu

Pokud máte velký zájem o nástěnné tiskárny, pak jste si měli všimnout Wallpen, společnosti v Německu. Jejich nástěnná tiskárna vypadá velmi přenosně a vytváří ohromující obrazy. Ale jejich cena není příliš přístupná. Pokud vím, cena Wallpenu je asi 40 000 amerických dolarů. Ale nevím, jestli tato cena zahrnuje DPH a poplatky za používání softwaru.

Cena nástěnných tiskáren by se lišila podle toho, kde koupit?

Mnoho dodavatelů stanovuje různé ceny v různých zemích a regionech. Pokud jste z rozvinuté ekonomiky, jako je Evropská unie nebo Severní Amerika, pak vám dodavatel dá vyšší cenu. Ve srovnání s cenami v méně rozvinutých ekonomikách však rozdíl často není velký.

Dodavatelé také zváží náklady na logistiku, poprodejní náklady a náklady na komunikaci, aby určili konečnou nabídku. Takže bez ohledu na to, v jaké zemi a regionu se nacházíte, navrhuji, abyste nejprve vážně promluvili s dodavatelem, vybudovali důvěru a poté v dobré víře požádali o rozumnou nabídku. Slepé hledání nízkých cen se nedoporučuje, protože dodavatel vás může nahradit levnějšími díly nebo snížit kvalitu poprodejního servisu.

Cena nástěnné tiskárny by byla levnější, pokud byste si koupili přímo z čínské továrny?

Mnoho zákazníků si myslí, že mohou získat lepší cenu kontaktováním továrny přímo, ale není tomu tak. Uvažovali jste o servisu? Mají tendenci ignorovat, že služby jsou také zahrnuty v ceně.

Zde je servisní poplatek v ceně:

1. Předprodejní poradenská služba.

Prodejce vám může poskytnout komplexní znalosti o tiskárně, abyste mohli učinit správné rozhodnutí, například který stroj koupit, jaké příslušenství konfigurovat, jaký software použít a zda je třeba stroj upravit tak, aby vyhovoval vašemu pracovnímu prostředí.

2. Následná služba postupu výroby.

Když zaplatíte zálohu dodavateli, stanou se na straně výhod. Vzhledem k tomu, že se nebojí, že nezaplatíte zůstatek, služba bude poté uvolněna. Dodavatelé s dobrým servisem s vámi budou informovat o průběhu výroby a ladění strojů a také pořídí fotografie veškerého příslušenství, aby se s vámi před dodáním zkontrolovali.

3. Profesionální přepravní služba.

Pokud potřebujete, aby vám váš dodavatel pomohl s přepravou, musí mít profesionální mezinárodní přepravní znalosti a zkušenosti. Zkušený dodavatel vám může ušetřit náklady na dopravu a drahocenný čas při přepravě.

4. Vysoce kvalitní poprodejní servis.

Nabídky dodavatelů často zahrnují poprodejní servis a vysoce kvalitní záruční služby jsou zvláště důležité pro nástěnné tiskárny. Dosud jsme prodali kumulativně přes 300 nástěnných tiskáren a téměř každý zákazník se je během prvních tří měsíců učí. Naši inženýři je krok za krokem školí prostřednictvím živého videa, aby jim pomohli vytvořit jejich první tisk. Poté jim budou poskytnuty podrobné video tutoriály, aby zlepšili své tiskové dovednosti a naučili se údržbu.

5. Záruční servis

Poskytujeme jednoletý záruční servis, díly budou odeslány z Číny a odeslány přímo na adresu zákazníka pomocí DHL nebo FedEx Express.

6. Technická podpora

Obtíže, se kterými se zákazníci setkali, naši inženýři na ně podrobně odpoví, dokud nebude problém vyřešen. Pro zákazníka může malý problém trápit jeden den, zatímco pro našeho technika to může trvat jen několik minut. A všechny klientské počítače jsou vybaveny softwarem Teamviewer, který můžeme dálkově ovládat klientovu tiskárnu a testovat.

7. Časový rozdíl a jazyk

Naši technici mohou poskytovat služby na základě času klienta, všichni mluví anglicky a vy již nemusíte posílat přeložený text, abyste spolu mohli komunikovat.

Proč je nástěnná tiskárna tak levná a proč je tak drahá?

Pokud vám opravdu záleží na službě nástěnného tisku, koupíte dvakrát poté, co jste si koupili levnou nástěnnou tiskárnu. Levná tiskárna nemá dostatečný zisk pro dodavatele, aby vyrobil stroj, který je stabilní a funguje dobře, ani vám neposkytne odpovídající záruku a poprodejní podporu.

Proč jsou tedy některé tiskárny tak drahé?

Nabídky některých dodavatelů jsou velmi drahé, prodávají tiskárny, které vypadají dobře, a zákazníci si myslí, že drahé tiskárny budou mít dobrou kvalitu a servis. Ale mnoho obchodních společností v Číně prostě není schopno poskytovat služby technické podpory svým zákazníkům a jejich ceny jsou vysoké jednoduše proto, že potřebují zisk.

Takže před nákupem tiskárny od dodavatele je nejlepší vědět o jejich službách a nejlepší způsob, jak vědět o jejich službách, je podívat se na své zákazníky a na to, zda mají partnery po celém světě.

Proč bych měl platit více za nákup nástěnné tiskárny od místního agenta?

Naši globální partneři mohou místním zákazníkům poskytovat osobní školení a služby technické podpory. To je něco, co nemůžeme poskytnout prostřednictvím vzdálené podpory. A prodejcům poskytujeme nepřeberné množství příslušenství, které jejich zákazníkům pomůže rychle se vrátit do práce.

Další informace o běžných problémech s nástěnnými tiskárnami:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *