Jaka jest różnica między Wallpen Niemcy a chińską drukarką ścienną?

Drukarka ścienna Wallpen Germany to najwyższa klasa w branży drukarek pionowych. Chociaż istnieje wiele tańszych drukarek ściennych wyprodukowanych w Chinach. Klienci są zawsze zdezorientowani, jaka jest ich różnica. Wyjaśnię to z wyjątkiem ceny.

Aby uzyskać różnicę w cenniku, możesz sprawdzić ten artykuł: jaka jest cena drukarki ściennej i różnica.

Pochodzenie kraju:

Wallpen Niemcy: Wyprodukowano w Niemczech, akcesoria pochodzą z Niemiec, lokalnych i europejskich oraz Japonii. Drogie w projektowaniu, tuszu, częściach i serwisie.

Chińska drukarka ścienna DXonJet: Wyprodukowano w Chinach, akcesoria pochodzą z Chin lokalnych i japońskich. Koszt efektywnego projektowania, atramentu, części i serwisu.

Projekt

Wallpen Niemcy: Bardzo przenośny, dobrze wyglądający, margines drukowania jest bardzo mały.

Chińska drukarka ścienna DxonJet: Przenośna, stabilna i wystarczająca do drukowania w użyciu.

Akcesoria

 1. Atrament
  Atrament Wallpen jest bardzo drogi, używają worków z atramentem do dostarczania atramentu, a klient musi za każdym razem zmieniać worki z atramentem.
  Chińska drukarka ścienna używa dobrego atramentu (używamy atramentu wyprodukowanego w USA), nie taniego, ale zdecydowanie nie tak drogiego jak Wallpen. Używamy butelek z atramentem do napełniania.
 2. Głowice drukujące
  Wallpen wykorzystuje 4 głowice drukujące Ricoh z Japonii, co jest bardzo drogie. 4 głowice drukujące do kolorów CMYK.
  Chińskie drukarki ścienne używają głowic drukujących Epson, JEDNA głowica drukująca jest przeznaczona dla kolorów CMYKW 5, które mogą drukować kolor biały, podczas gdy wallpen nie może drukować. Głowica drukująca Epson jest tańsza niż głowica Ricoh.
 3. Oprogramowanie
  Wallpen tworzy własne oprogramowanie, nie wiem, czy połączyli się z innym profesjonalnym oprogramowaniem, czy nie, ponieważ oprogramowanie RIP jest bardzo profesjonalne dla drukarek atramentowych.
  Chińska drukarka ścienna DXonJet: Używamy oprogramowania FlexiPrint RIP wyprodukowanego w USA, które jest jednym z najpopularniejszych programów RIP dla drukarek atramentowych. Dobrze sprawdza się w białym druku i detalach w farbach UV.

Usługa

 1. Szkolenie
  Wallpen szkoli klientów w Niemczech lub w miastach, w których mają partnerów.
  Chińska drukarka ścienna DXonJet szkoli klientów zdalnie online za pośrednictwem połączenia wideo lub w miastach, w których mamy partnerów. (mamy ponad 10 partnerów na świecie)
 2. Pomocy technicznej
  Wallpen: Niejasne
  Chińska drukarka ścienna: Oferujemy naszym klientom roczną gwarancję, roczne bezpłatne wsparcie techniczne, a nasz zespół pracuje 18 godzin za jednym razem, aby wspierać naszych klientów na całym świecie ze względu na różnicę czasu.

Konkluzja

Różnica 1: Wallpen kosztuje prawie 40 000 USD, a chińskie drukarki ścienne kosztują od 7 000 do 14 000 SUD

Różnica 2: Pochodzenie kraju: Wallpen jest produkowany w Niemczech, akcesoria pochodzą z Niemiec, Europy i Japonii, co kosztuje ich drukarkę bardzo drogo, a chińskie drukarki ścienne są produkowane w Chinach, akcesoria pochodzą z Chin lokalnych i Japonii.

Różnica 3: Konstrukcja Wallpen jest znacznie lepsza niż chińskie drukarki ścienne

Różnica 4: Atrament, głowica drukująca i oprogramowanie Wallpen są bardzo drogie, podczas gdy chińskie drukarki ścienne wykorzystują koszt efektywnych części.

Różnica 5: Usługa Wallpen jest lokalna, podczas gdy chińscy dostawcy drukarek ściennych mogą oferować zdalne szkolenia online, szkolenia bezpośrednie i wsparcie techniczne od swoich partnerów na świecie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *