Jaký Je Rozdíl Mezi Wallpen Germany A Čínskou Nástěnnou Tiskárnou?

Wallpen Německo nástěnná tiskárna je špičková v odvětví vertikálních tiskáren. Zatímco existuje mnoho levnějších nástěnných tiskáren vyrobených v Číně. Zákazníci jsou vždy zmateni, jaký je jejich rozdíl. Vysvětlím to kromě ceny.

Rozdíl v ceníku najdete v tomto článku: jaká je cena nástěnné tiskárny a jaký je rozdíl.

Původ země:

Wallpen Germany: Vyrobeno v Německu, příslušenství pochází z místního Německa a Evropy a Japonska. Drahý design, inkoust, díly a servis.

Čínská nástěnná tiskárna DXonJet: Vyrobeno v Číně, příslušenství je z Číny místní a japonské. Náklady na efektivní design, inkoust, díly a servis.

Navrhnout

Wallpen Německo: Velmi přenosný, dobře vypadající, okraj tisku je velmi malý.

Čínská nástěnná tiskárna DxonJet: Přenosná, stabilní a dostatečná pro používaný tisk.

Příslušenství

 1. Inkoust
  Inkoust Wallpen je velmi drahý, k dodání inkoustu používají inkoustové sáčky a zákazník musí pokaždé vyměnit inkoustové sáčky.
  Čínská nástěnná tiskárna používá dobrý inkoust (používáme inkoust vyrobený v USA), ne levný, ale rozhodně ne tak drahý jako Wallpen. K doplňování používáme lahvičky s inkoustem.
 2. Tiskové hlavy
  Wallpen používá 4 tiskové hlavy Ricoh z Japonska, což je velmi drahé. 4 tiskové hlavy pro barvy CMYK.
  Čínské nástěnné tiskárny používají tiskové hlavy Epson, JEDNA tisková hlava je pro barvy CMYKW 5, které mohou tisknout bílou barvu, zatímco wallpen nemůže tisknout. Tisková hlava Epson je levnější než hlava Ricoh.
 3. Software
  Wallpen vyvíjí svůj vlastní software, nevím, jestli se připojili k jinému profesionálnímu softwaru nebo ne, protože software RIP je velmi profesionální pro inkoustové tiskárny.
  Čínská nástěnná tiskárna DXonJet: Používáme software FlexiPrint RIP vyrobený v USA, který je jedním z nejpopulárnějších RIP software pro inkoustové tiskárny. Je to dobrý výkon v bílé barvě tisku a detaily v UV inkoustech.

Služba

 1. Školení
  Wallpen školí zákazníky v Německu nebo ve městech, kde mají partnery.
  Čínská nástěnná tiskárna DXonJet školí zákazníky na dálku online prostřednictvím videohovoru nebo ve městech, kde máme partnery. (máme více než 10 partnerů na světě)
 2. Technická podpora
  Wallpen: Není jasné
  Čínská nástěnná tiskárna: Nabízíme našim zákazníkům jednoletou záruku, jednoletou bezplatnou technickou podporu a náš tým pracuje 18 hodin jednou, aby podpořil naše klienty po celém světě kvůli časovému rozdílu.

Závěr

Rozdíl 1: Wallpen stojí téměř 40 000 USD a čínské nástěnné tiskárny stojí od 7 000 do 14 000 SUD

Rozdíl 2: Původ země: Wallpen je vyroben v Německu, příslušenství je z Německa, Evropy a Japonska, což stojí jejich tiskárnu velmi drahé, a čínské nástěnné tiskárny jsou vyráběny v Číně, příslušenství je z Číny místní a Japonsko.

Rozdíl 3: Design Wallpen je mnohem lepší než čínské nástěnné tiskárny

Rozdíl 4: Inkoust, tisková hlava a software Wallpen jsou velmi drahé, zatímco čínské nástěnné tiskárny používají náklady na efektivní díly.

Rozdíl 5: Služba Wallpen je místní, zatímco čínští dodavatelé nástěnných tiskáren mohou nabídnout vzdálené online školení, osobní školení a technickou podporu od svých partnerů na světě.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *