2009

Společnost HKHR úspěšně vyvinula řídicí základní desku a program pro celou řadu trysek tiskáren Epson jako společnost poskytující technické služby, která poskytuje technickou podporu mnoha výrobcům plochých tiskáren v Číně.

2013

Společnost HKHR úspěšně vyvinula základní desku pro ovládání nástěnné tiskárny a úspěšně ji odladila. Nadále poskytovat služby technické podpory obchodníkům se sestavou nástěnných tiskáren jako poskytovatel technických služeb.

2017

HKHR založila vlastní výrobní oddělení a začala samostatně vyrábět nástěnné tiskárny E9.

2018

Společnost HKHR vyvinula barevné nástěnné tiskárny řady K na vodní bázi. Jakmile byly uvedeny na trh, byly na trhu silně milovány. V tomto roce se prodalo více než 300 tiskáren. Zejména tiskárny HK-K2 a HK-K4 mají 2 a 4 tiskové hlavy Epson a rychlost tisku je 2-4krát vyšší než u běžných tiskáren. Parametry tisku každé tiskové hlavy lze řídit softwarově. Technologie je vysoce integrovaná a v současnosti vede na trhu.

duben 2018

Společnost HKHR vyvinula nástěnnou UV tiskárnu řady S. Tato tiskárna má 5 barev (CMYKW), umí tisknout bílou a umí tisknout na tmavé pozadí. V současné době patří tato UV tiskárna ke světové špičce.

září 2018

Úspěšně jsme vyvinuli první podlahovou tiskárnu na světě. 

Dosud více než 100 klientů používá naše 3D podlahové tiskárny k tisku na parkovacích stáních, podlahách ulic pro značení, návrhy a nápisy.

srpna 2019

Byla založena Nanjing TTZS Co., Ltd. Poskytování obchodních a technických služeb zahraničním klientům. Za půl roku jsme prodali více než 30 nástěnných tiskáren.

října 2019

Společnost HKHR vyvinula přenosnou nástěnnou tiskárnu s kolečky a skládací vertikální tyčí, která je velmi vhodná pro vnitřní tiskové úlohy.

prosince 2019

Úspěšně jsme podepsali smlouvu se severoamerickým distributorem a požádali o 3 americké patenty. Vlastní sklad a inventární tiskárny ve Wilmingtonu, USA. Poskytuje místní technické služby zákazníkům z USA a Kanady. TWP: thewallprinter.com

ledna 2020

Úspěšně jsme upgradovali podlahovou tiskárnu. Nový je se samojízdnými koly, který je přenosnější a snadno se ovládá.

ledna 2020

Nabitý měsíc jsme se také zúčastnili výstavy Fastsign ve Phoenixu v USA s našimi americkými distributory TWP.

Náš příběh pokračuje a naše inovace nekončí.