2009

Z powodzeniem opracowaliśmy płytę główną sterowania i program dla pełnej gamy dysz drukarek firmy Epson, jako firma świadcząca usługi techniczne, aby zapewnić wsparcie techniczne wielu producentom drukarek płaskich w Chinach.

2013

Z powodzeniem opracowaliśmy płytę główną sterującą drukarką ścienną i pomyślnie ją debugowaliśmy. Kontynuuj świadczenie usług wsparcia technicznego dla sprzedawców zajmujących się montażem drukarek ściennych jako dostawca usług technicznych.

2017

Założyliśmy własny dział produkcyjny i rozpoczęliśmy samodzielną produkcję drukarek ściennych E9.

2018

Opracowaliśmy wodne pigmentowe drukarki ścienne serii K. Po wprowadzeniu na rynek były bardzo kochane przez rynek. W tym roku sprzedano ponad 300 drukarek. W szczególności drukarki HK-K2 i HK-K4 mają 2 i 4 głowice drukujące Epson, a prędkość drukowania jest 2-4 razy większa niż w przypadku zwykłych drukarek. Parametry drukowania każdej głowicy drukującej można kontrolować za pomocą oprogramowania. Technologia jest wysoce zintegrowana i obecnie jest liderem na rynku.

Kwiecień 2018

Opracowaliśmy drukarkę ścienną UV serii S. Ta drukarka ma 5 kolorów (CMYKW), może drukować na biało i może drukować na ciemnym tle. Obecnie ta drukarka UV należy do światowego lidera.

wrzesień 2018

Z powodzeniem opracowaliśmy pierwszą na świecie drukarkę podłogową. 

Do tej pory ponad 100 klientów używa naszych drukarek podłogowych 3D do drukowania na parkingach, podłogach ulic do znakowania, projektów i znaków.

Sierpień 2019

Założono Nanjing TTZS Co., ltd. Świadczenie usług sprzedażowych i technicznych klientom zagranicznym. W ciągu pół roku sprzedaliśmy ponad 30 drukarek ściennych.

Październik 2019

Opracowaliśmy przenośną drukarkę ścienną z kółkami i składanym pionowym paskiem, która jest bardzo odpowiednia do drukowania w pomieszczeniach.

Grudzień 2019

Z powodzeniem sprzedawaliśmy drukarki na rynek amerykański. I rozszerzyliśmy nasze usługi na rynek europejski.

styczeń 2020

Pomyślnie zmodernizowaliśmy drukarkę podłogową. Nowy jest wyposażony w samojezdne koła, które są bardziej przenośne i łatwe w obsłudze.

Nasza historia trwa, a nasze innowacje się nie kończą.