O nás

Od poskytovatele inkoustových technologií až po kompletního výrobce inkoustových tiskáren 

Beijing Huake Hengrun Intelligent Technology Co., Ltd. (HKHR Tech) je výzkumná a vývojová společnost se zaměřením na technologii inkoustového tisku.

HKHR Tech nadále investuje do výzkumu a vývoje a má řadu patentů na vynálezy a autorských práv k softwaru. Po letech vývoje má HKHR kompletní řadu produktů s pokročilým výkonem a má jisté postavení v mnoha oblastech průmyslu inkoustového tisku.

Jako výzkumná a vývojová společnost a výrobce inkoustových tiskáren vlastní HKHR umělecké inkoustové tiskárny UV Wall3D podlahové tiskárny a jednoprůchodová tiskárna.  které jsou široce používané, stabilní v kvalitě a nízké ceně. Získali jsme jednomyslnou pochvalu od domácích i zahraničních zákazníků.

Vlastní software a výroba

 

Nezávisle vyvíjet software pro hostitelský počítač tiskárny, základní desku ovládání PCB a program. Vyvinutý software RIP s MainTop.

Máme výrobní základnu v Pekingu, hlavním městě Číny, a můžeme poskytnout nástěnné tiskárny a podlahové tiskárny s roční produkcí 1 000 jednotek.

Zakázkové služby

 

HKHR má nezávislé strojní inženýry a softwarové inženýry. Díky vlastnictví kompletní sady softwaru a hardwaru jsme schopni poskytnout našim zákazníkům bohaté služby na míru.

Pokud máte nějaké nápady, kontaktujte nás.

Rychlé a efektivní technické služby

 

 

Všichni techničtí inženýři poprodejního týmu se podílejí na výzkumu a vývoji a ladění všech našich tiskáren. Poskytujeme školicí služby na místě, které vám pomohou uvést tiskárnu do provozu a naučit vás ji ovládat.

Slibujeme, že budeme poskytovat služby 24 * 7 hodin a všechny technické problémy budou vyřešeny do 3 pracovních dnů.

Prodejní a technické služby pro globální trh

 

 

Jsme schopni poskytovat vysoce kvalitní logistické a expresní doručovací služby zákazníkům po celém světě.

Zajistěte, aby vaše zboží dorazilo bezpečně v co nejkratším čase. Je zaručeno, že vaše příslušenství vám bude doručeno expresní službou globální kvality (DHL, FedEx).

Uvnitř naší továrny na nástěnné tiskárny